Optički kabeli FieldCast

Filtriranje proizvoda
×

Dostupnost

Main parameters

Cable type

Length

Version

Connector type

Male / Female

Cable diameter

Colour

Connector shape

Other parameters

Other

Brzo pronađite dodatke za svoju kameru

FieldCast 6G SFP optički primopredajnik

6G SFP optički modul Dvosmjerni rad (Tx/Rx), valna duljina 1310 nm Kompatibilan s
156.25 €
Na lageru 5 kom

FieldCast 3G SFP optički primopredajnik

3G SFP optički modul Dvosmjerni rad (Tx/Rx), valna duljina 1310 nm Kompatibilan s
81.25 €
Na lageru > 5 kom

FieldCast 2-žilni jednomodni adapterski kabel

140 €
Na lageru 2 kom

FieldCast 4Core MM Coupler Cable

FieldCast spojni kabel za spajanje dva glavna kabela na bubnju
680 €
Na lageru 1 kom

FieldCast 2-žilni SM hibridni spojni kabel

  • Besplatan prijevoz
Hibridni spojni kabel FieldCast 2Core SM
798.75 €

FieldCast 4K Kickstart paket za jednu BMD Studio kameru

  • Besplatan prijevoz
1 123.75 €

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - za teške uvjete rada

  • Besplatan prijevoz
2 871.25 €

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Ultralight

  • Besplatan prijevoz
2 621.25 €

Paket FieldCast 4K POV Micro Zoom - Heavy Duty

  • Besplatan prijevoz
2 535 €

Paket FieldCast 4K POV Micro Zoom - Ultra lagan

  • Besplatan prijevoz
2 285 €

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Heavy Duty

  • Besplatan prijevoz
2 422.5 €

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Ultra lagani

  • Besplatan prijevoz
2 172.5 €

FieldCast Monitor Monk

  • Besplatan prijevoz
1 118.75 €

FieldCast pretvarač 19 LC

618.75 €

FieldCast Converter 19 Hybrid

  • Besplatan prijevoz
873.75 €

FieldCast Converter 19 2 Core

748.75 €

FieldCast pretvarač 17 LC

562.5 €

FieldCast pretvarač 16 LC

562.5 €

FieldCast pretvarač 15 LC

556.25 €

FieldCast Converter 15 Hybrid

781.25 €

FieldCast Converter 15 2 Core

656.25 €